Proč vznikla tato síť

Zdarec,...
jsem fest spokojné, že zbúňáš přoč jsem tento vál umáknul :)

Co je smyslem projektu a jeho funkce

Základní myšlenkou je propojit lidi a dostatečně je informovat o dění v Brně a jeho okolí (akce, události, aktuality, sdělení, inzeráty,...) - neb základním pravidlem na Facebooku a dalších sociálních sítích je, že pokud se příspěvek nepropaguje tak nejde najít (nebo se k Tobě tato informace záměrně nedostane - například facebook ji potlačí právě z důvodu aby jsi příspěvek propagoval - nejsi schopný(á) najít všechny příspěvky ala typu sháním / prodám, když ženské v Bystrci založí akci, že bude probíhat Vánoční besídka tak to na Facebooku taky nikdo nezjistí, pokud napíšeš nějaký článek se svým názorem nebo nějakým oficiálním sdělením tak ho taky nikdo nepřečte když to hezky neosolíš) .

Celý projekt jsem postavil na myšlence tyto druhy příspěvků katalogizovat - což znamená, že články, zprávy, sdělení a aktuality jdou všechny najít v sekci Brno Aktuálně. Pozvánky na akce (ala koncerty, přednášky, sportovní akce, představení, akce pro děti, atd. ) a slevové aktivity firem jdou najít v sekci Události. A pokud někdo něco prodává nebo shání, tak je vše k nalezení v sekci Inzerce (takže pokud někdo bude třeba hledat byt, nebo chce prodat sedačku, tak to prostě zadá jako inzerát a má vystaráno).

Budu rád pokud když obohatíš obsah této sociální sítě, čas který do svého příspěvku investuješ se Ti vrátí v návštěvnosti nebo zájmem o to co jsi vytvořil ;)

...špicové den Ti přeje Radek Lastovička

Základní sekce

Akce a Události
Pořádáš koncert, party nebo představení, tak založ svou událost do kalendáře událostí. Máš restauraci a děláš speciality nebo nějakou akci na pití, udělej to samé. A nebo máš obchůdek či e-shop a děláš výprodej nebo máš akci na nějaké zboží tak založ událost na slevy. Všechno bude přehledně k nalezení v kalendáři událostí.

Brno Aktuálně
Napiš článek, aktualitu, sdělení nebo tvůj názor na nějakou věc. Jakmile ten článek uložíš, tak ho budou moci ostatní najít v sekci Aktuálně – takto se aspoň všichni doví co Tě trápí nebo na co chceš upozornit.

Inzerce
Potřebuješ prodat telefon, nepotřebnou hračku, kočárek nebo něco o co denně zakopáváš a už nepoužíváš – vytvoř nový inzerát a máš hotovo. Máš obchůdek a prodáváš nějaké zboží, kterého se chceš zbavit nebo trhnout na něčem opravdu zajímavém, udělej to samé jako Ti co doma zakopávají o věci :)